Плиткоріз настільний мережевий DeWALT D36000
92 899 ₴
- В наявності
- Код: D36000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Двигун потужністю 1600 Вт.
✔ Відстань ліворуч від диска до станини 457 мм дає змогу користувачам розрізати плитку розміром 900x900 мм навпіл.
✔ Жорстка рама та ролики з неіржавкої сталі забезпечують точність різання в межах 0.8 мм під час різання 800 мм.
✔ Захист від розбризкування.
✔ Швидке збирання та зручне транспортування.
✔ Внизу пластикового корита розташовані ємності для зберігання знімних частин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1.6 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 4200 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Кут різу | 45 град. |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 15 мм |
| Максимальна довжина різу | 940 мм |
| Максимальна глибина різу | 80 мм |
| Ємність бака | 37 л |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 860 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вид обладнання | Обладнання для різки каменю |
| Тип приводу | Електродвигун |
| Тип управління | Ручне |
| Ріжучий механізм | Дискова пила |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 13 А |
| Напруга | 230 В |
| Тип запуску | Електростартер |
| Загальні параметри | |
| Вага | 45 кг |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 700 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 960 мм |
| Ширина столу | 480 мм |
| Розміри оброблюваного матеріалу | |
| Довжина заготівлі | 940 мм |
| Ширина заготовки | 480 мм |
| Товщина заготовки | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 1600 |
| Тип пилки | плиткоріз |
| Діаметр диска, мм | 250 |
| Частота обертання, об/хв | 4200 |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 25.4 |
| Джерело живлення | мережевий |
| Макс. глибина різу, мм | 80 |
| Макс. поперечний різ під кутом 90, мм | 940 |
| Вага (кг) | 45 |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 899 ₴









