Пила торцювальна акумуляторна DeWALT DCS777T2
63 199 ₴
- В наявності
- Код: DCS777T2
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Потужність пили DeWALT системи FLEXVOLT DCS777 дорівнює мережевому аналогу.
✔ XPS — система точного позиціювання лінії різання за тінню від диска.
✔ Високоефективна система видалення пилу.
✔ Прецизійна лита станина та високоточна система торцювання.
✔ Нова надійна система фіксації пиляльної голови в транспортувальному положенні.
✔ Читабельна шкала +/-50° з фіксацією в положеннях 15°, 22.5°, 30° і 45°.
✔ Ковзний лівобічний упор зі шкалою для надійного та точного розташування заготівки на станині.
✔ Компактні, вбудовані в корпус ковзні напрямні для отримання максимальних параметрів різання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний діаметр диска | 216 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6300 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 62 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 270 мм |
| Кут нахилу | 48 град. |
| Кут повороту | 50 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 44 мм |
| Ширина заготовки | 200 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Гальмо двигуна | Так |
| Плавний пуск | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 1750 |
| Тип пилки | торцювальна |
| Комплектація | ✔ Пиляльний диск із 24 зубцями — 1 шт.✔ Спеціальний ключ — 1 шт.✔ Струбцина — 1 шт.✔ Акумуляторна батарея з індикатором стану заряду 54V XR FLEXVOLT Li-Ion 6 А·год - 2 шт✔ Зарядний пристрій — 1 шт.✔ У картонному пакованні |
| Діаметр диска, мм | 216 |
| Максимальний кут нахилу, град | 48 |
| Частота обертання, об/хв | 6300 |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 30 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Напруга, В | 54 |
| Кут повороту наліво, град | 50 |
| Ємність акумулятора, Ач | 6 |
| Кут повороту направо, град | 50 |
| Вага (кг) | 15 |
| Країна-виробник | Італія |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45°, мм | 270 |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90°, мм | 270 |
| Макс. глибина різання під кутом 45°, мм | 48 |
| Макс. глибина різання під кутом 90°, мм | 60 |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 199 ₴









