✔ Максимальна ширина заготівки (праворуч) — 200 мм.
✔ Максимальна ширина заготовки (ліворуч) — 220 мм.
✔ Комбінована пила для поздовжнього та поперечного різання.
✔ Потужний 1500 Вт асинхронний двигун для найважчих робіт.
✔ Мала вага та легке транспортування.
✔ Інноваційна конструкція захисного кожуха підвищує безпеку під час роботи.
✔ Прецизійна лита алюмінієва платформа забезпечує високу точність різання в обох режимах різання.
✔ Вбудовані ковзні напрямні розширюють можливості поперечного різання.
✔ Висока та стійка задня напрямна підвищує точність різання під час будь-яких робіт.
✔ Унікальна конструкція пилки забезпечує чудовий огляд під час поздовжнього та поперечного різання.
✔ Верхня напрямна з кулачковим механізмом примусової фіксації забезпечує максимальну точність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 51 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 220 мм |
| Кут нахилу | 48 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 230В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Плавний пуск | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 1500 |
| Тип пилки | комбінована |
| Комплектація | ✔ Пиляльний диск SERIES 40 CSB — 1 шт.✔ Штовхач — 1 шт.✔ Спеціальний ключ для пиляльних дисків — 1 шт.✔ Напрямна планка — 1 шт.✔ Захисний кожух диска — 1 шт.✔ Торцевий ключ — 1 шт. |
| Макс. глибина різу під кутом 45, мм | 50 |
| Діаметр диска, мм | 305 |
| Максимальний кут нахилу, град | 48 |
| Частота обертання, об/хв | 2950 |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 30 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Джерело живлення | мережевий |
| Кут повороту наліво, град | 50 |
| Кут повороту направо, град | 60 |
| Вага (кг) | 26.5 |
| Країна-виробник | Італія |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45°, мм | 220 |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90°, мм | 220 |
| Макс. глибина різання під кутом 90°, мм | 90 |
| Макс. глибина розпилювання на столі 90°, мм | 51 |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
- Ціна: 67 699 ₴











