Пила настільна мережева DeWALT DWS780
69 899 ₴
- В наявності
- Код: DWS780
- +380 (98) 630-00-01
✔ У цій конструкції передбачена можливість регулювати напрямні кути торцювання з дуже високою точністю.
✔ Пила торцювальна DWS780 обладнана новітнім механізмом високоточного встановлення кута як вліво, так і вправо до 49 градусів.
✔ Міцність пилки дуже велика, тому термін її експлуатації набагато вищий, ніж у дешевших моделей.
✔ Пиляльний диск обладнаний 69 міцнішими зубами, його діаметр — 305 мм.
✔ Інструмент обладнаний швидкою системою зміни кутів нахилу та торцювання, що дає можливість миттєво переобладнати пилу для іншого типу робіт.
✔ Передбачений кулачковий затискач, що дає змогу точно змінювати кут різання вліво до 50 градусів і вправо — до 60 градусів.
✔ Пила обладнана системою двох напрямних, що дає найвищу стійкість під час різання під різними кутами заготівок великого розміру.
✔ Бронзові втулки в горизонтальних напрямних роблять різання ще точнішим і дають змогу обробляти заготівки до 345 мм завширшки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 1.675 кВт |
| Діаметр диска | 305 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 3800 об/хв |
| Кількість обертів диска | 3800 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Кількість зубців | 60 шт. |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Потужність двигуна подачі | 0 кВт |
| Ширина пропилу | 345 мм |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 76 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 112 мм |
| Максимальна швидкість подачі | 0 м/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Загальні параметри | |
| Вага | 24.8 кг |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 396 мм |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 500 мм |
| Ширина столу | 300 мм |
| Висота столу | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 1675 |
| Тип пилки | торцювальна |
| Комплектація | ✔ Пиляльний диск із 60 зубцями — 1 шт.✔ Ключ — 1 шт.✔ Пилозбірник — 1 шт. |
| Макс. глибина різу під кутом 45, мм | 63 |
| Діаметр диска, мм | 305 |
| Максимальний кут нахилу, град | 49 |
| Частота обертання, об/хв | 3800 |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 30 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Джерело живлення | мережевий |
| Кут повороту наліво, град | 50 |
| Кут повороту направо, град | 60 |
| Вага (кг) | 25.4 |
| Країна-виробник | Італія |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45°, мм | 268 |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90°, мм | 299 |
| Макс. глибина різання під кутом 90°, мм | 112 |
- Ціна: 69 899 ₴







