Пила стрічкова мережева DeWALT DW876
86 999 ₴
- В наявності
- Код: DW876
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Жорстка сталева конструкція збільшує термін експлуатації.
✔ Високоякісні полотна зі шведської сталі вдесятеро довговічніші за стандартні стрічки.
✔ Великий стіл 500 х 500 мм.
✔ Легке та зручне регулювання натягу стрічки.
✔ Максимальна висота заготовки 200 мм.
✔ Блокування увімкнення за відчинених дверей.
✔ 100 мм порт для ефективного видалення пилу.
✔ 2 швидкості для різних застосувань.
✔ Потужний індукційний електродвигун 1000 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Стрічковий |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 1400 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Подача заготовки | Ручна |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут нахилу пили | 45 град. |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 3.5 А |
| Напруга | 230 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 54 кг |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівлі | 1500 мм |
| Ширина заготовки | 400 мм |
| Товщина заготовки | 200 мм |
| Діаметр пильних шківів | 315 мм |
| Максимальна швидкість різання | 13 м/сек |
| Довжина стрічкової пили | 2095 мм |
| Ширина стрічкової пили | 12.7 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.5 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 4 мм |
| Товщина пропилу | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 200 мм |
| Крок між зубцами | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 1000 |
| Комплектація | ✔ Полотно з алмазним покриттям зі шведської сталі — 1 шт.✔ Пускач — 1 шт.✔ Столик на ніжках — 1 шт.✔ Кутовий упор — 1 шт. |
| Регулювання обертів | Немає |
| Джерело живлення | мережевий |
| LED підсвічування | Немає |
| Максимальна ширина різу, мм | 305 |
| Швидкість полотна, м/хв | 880 |
| Кількість швидкостей, шт | 2 |
| Максимальна висота різу, мм | 200 |
| Вага (кг) | 54 |
| Країна-виробник | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 999 ₴


