Пила комбінована мережева DeWALT D27107
97 199 ₴
- В наявності
- Код: D27107
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Модернізована комбінована пила поєднує в собі точність сучасної торцювальної пили та широкі можливості розпилювального диска.
✔ Система електронного підтримання потужності забезпечує захист від перевантаження та постійну швидкість різання.
✔ Швидкоз'єднані ніжки для простоти експлуатації.
✔ Нова система регулювання кута нахилу та торцювання забезпечує високу точність виконуваних робіт.
✔ Додаткові ролики дають змогу легко переміщати верстат на робочому місці.
✔ Міцна конструкція верстата має відсік для зберігання приладдя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 85 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 155 мм |
| Кут нахилу | 48 град. |
| Кут повороту | 60 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 230В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Гальмо двигуна | Так |
| Плавний пуск | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 2000 |
| Тип пилки | комбінована |
| Комплектація | ✔ Пиляльний диск SERIES 60 з 48 зубцями — 1 шт.✔ Паралельна напрямна — 1 шт.✔ Розклинювальний ніж — 1 шт.✔ Штовхач — 1 шт.✔ Пилозбірник — 1 шт.✔ Захисний кожух — 1 шт.✔ Інструмент для збирання — 1 шт. |
| Макс. глибина різу під кутом 45, мм | 60 |
| Діаметр диска, мм | 305 |
| Максимальний кут нахилу, град | 48 |
| Частота обертання, об/хв | 4000 |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 30 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Джерело живлення | мережевий |
| Кут повороту наліво, град | 48 |
| Кут повороту направо, град | 48 |
| Вага (кг) | 42 |
| Країна-виробник | Італія |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45°, мм | 160 |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90°, мм | 205 |
| Макс. глибина різання під кутом 90°, мм | 90 |
| Макс. глибина розпилювання на столі 90°, мм | 80 |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 199 ₴


