Станок авіашалунно-фугівальний мережевий DeWALT D27300
138 299 ₴
- В наявності
- Код: D27300
- +380 (98) 630-00-01
✔ Високоякісна конструкція з алюмінію, відлитого під тиском.
✔ Безпека застосування завдяки автоматичному вимикачу під час саджання напруги, захист двигуна та захисний кожух різального блока.
✔ Великий оброблений чистовим фрезеруванням алюмінієвий фугівальний стіл.
✔ Оброблений поздовжнім фрезеруванням бортмусний стіл і прогумовані втяжні валики для безпроблемного застосування.
✔ Точне регулювання зняття стружки в фугальному та баскетбольному режимі завдяки вдосконаленим елементам керування.
✔ Стабільний алюмінієвий упор для точності кутів у струганому режимі.
✔ Система видалення пилу, 120 мм.
✔ Зі строгим ножем зі швидкорізальної сталі (1 пара), рівнем для встановлення ножів, штовхачем, 4 ніжками, перехідником для пилососа та регульованим упором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Односторонній |
| Споживана потужність | 2.1 кВт |
| Довжина заготівлі | 1000 мм |
| Ширина заготовки | 260 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 6200 об/хв |
| Максимальна швидкість подачі | 0.083 м/сек |
| ЧПУ | Ні |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 260 мм |
| Діаметр валу сегментного | 100 мм |
| Діаметр строгального валу | 100 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 10 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 54 кг |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 2100 |
| Комплектація | ✔ Ножі зі швидкорізальної сталі✔ Регульована напрямна ✔ Шестигранні ключі✔ Спецключ✔ Рівень для встановлення ножів✔ Наконечник пиловідведення✔ Штовхач✔ Ніжки |
| Джерело живлення | мережевий |
| Максимальна глибина стругання, мм | 3 |
| Число оборотів, об/хв | 6200 |
| Максимальна висота заготовки, мм | 160 |
| Швидкість подачі, м/хв | 5 |
| Вага (кг) | 54 |
| Країна-виробник | Італія |
| Максимальна ширина заготовки, мм | 260 |
- Ціна: 138 299 ₴


