Газонокосарка бензинова самохідна STIGA Twinclip950V
50 999 ₴
- В наявності
- Код: Twinclip950V
- +380 (98) 630-00-01
✔ STIGA Twinclip950V — це газонокосарка преміумкласу з надміцним металевим алюмінієвим корпусом.
✔ Газонокосарка обладнана системою керування Vibe, системою, призначеною для поглинання вібрацій, створюваних двигуном і різального механізму, щоб гарантувати додатковий комфорт під час використання та менше навантаження на руки.
✔ Бензиновий двигун STIGA ST 200 OHV Autochoke з робочим об'ємом 196 куб. см., що розвиває потужність 3.2 кВт за 2900 об/хв.
✔ Газонокосарка обладнана варіатором, що дає змогу змінювати швидкість руху в діапазоні від 2.7 до 4.4 км/год.
✔ Система приводу PRO ALU TRANSMISSION — передає максимальний крутний момент із двигуна на колеса без втрат, мінімізує пробковування на схилах і забезпечує довгу роботу.
✔ Шасі виготовлене зі сплаву металу й алюмінію, а система регулювання висоти косіння централізована та має ручку для легкого регулювання в 7 положеннях у діапазоні від 25 до 77 мм.
✔ Twinclip950V комплектується 70 л травозбірником.
✔ Twinclip950V дає змогу вибрати одну з 4 функцій роботи: задній викид трави, бічний викид трави, збір трави в травозбірник або мульчування.
✔ Функція мульчування дає змогу дрібно подрібнити траву та розподіляти її по газону як натуральне добриво.
✔ Завдяки спеціальному ножу з подвійними лезами, збільшується ефективність косіння й поліпшується якість збирання трави.
✔ Великі задні колеса діаметром 240 мм дають змогу легко маневрувати на нерівній поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 2000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 510 мм |
| Висота скошування | 77 мм |
| Викид скошеної трави | Задній викид, Бічний викид, Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальний кут нахилу | 20 ° |
| Тип пересування | Самохідна |
| Особливості | Захист від перевантаження, Регулювання висоти зрізу, Регулювання швидкості руху, Індикатор наповнення травозбірника |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 166 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Витрата палива | 0.9 л/год |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1620 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Травозбірник — тканинний — 1 шт.✔ Комплект для мульчування — 1 шт.✔ Бічний декфлектор — 1 шт.✔ Комплект кріпильних елементів — 1 шт. |
| Об'єм двигуна, куб. см | 196 |
| Обсяг паливного бака, л | 1 |
| Двигун | Бензиновий STIGA ST 200 OHV Autochoke |
| Потужність двигуна, кВт | 3.2 |
| Матеріал корпусу | металоалюмінієвий |
| Вага (кг) | 43 |
| Країна-виробник | Словакия |
| Висота косіння, мм | 7 положень 25-77 |
| Ширина косіння, см | 48 |
| Режим мульчування | Да |
| Колеса передні/задні | 210/240, мм із кульковими підшипниками |
| Рекомендована площа косіння, кв.м. | до 2000 |
| Травозбірник | тканинний |
| Об'єм травозбірника, л | 70 |
| Регулювання висоти косіння | Центральна |
| Бічне викидання трави | Да |
| Тип газонокосарки | бензинова |
| Привод руху (самохідна) | Да |
| Електричний стартер | Немає |
| Номінальні оберти, об/хв | 2900 |
- Ціна: 50 999 ₴


