Мийка високого тиску електрична DeWALT DXPW007E
94 999 ₴
- В наявності
- Код: DXPW007E
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ DeWalt DXPW007E — ідеальне рішення для миття легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, мотоциклів, доріжок у саду, садових меблів, фасадів будівель із дуже сильного забруднення.
✔ Потужний двигун, надійний насос із латуні, поршень із неіржавкої сталі — забезпечать довгу та стабільну роботу в найжорсткіших умовах експлуатації.
✔ Шланг завдовжки 10 метрів, зручний пістолет дасть Вам можливість максимально ефективно використовувати мийку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Мінімальний тиск | 100 бар |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Особливості | Захист від перегріву, Функція автовідключення, Дозатор миючого засобу, Можливість забору води з ємкості, Запобіжний клапан, Автовідключення при відсутності води, Відсік для зберігання насадок, Колеса, Ручка для перенесення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 23 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Струменева трубка, Грязьова фреза, Плоска насадка, Фільтр тонкої очистки, Фільтр грубої очистки, Адаптер для садового шланга, Пінна насадка |
| Кількість обертів вала двигуна | 2800 об/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 50 град. |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Об'єм бака для миючого засобу | 0.6 л |
| Розташування клавіш управління | корпус |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Сопло струминної трубки | Двопозиційне |
| Потужність двигуна, л. с. | 3.4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Армований шланг високого тиску ✔ Візок для транспортування ✔ Пістолет |
| Тип двигуна | Безщіткова |
| Довжина шлангу, м | 10 |
| Максимальний тиск, бар | 230 |
| Потужність двигуна, кВт | 7.4 |
| Вага (кг) | 53.5 |
| Країна-виробник | Італія |
| Максимальна продуктивність, л/год | 840 |
| Регулювання тиску | Немає |
| Котушка для шланга | Немає |
| Зовнішній фільтр води | Да |
| Матеріал насоса/поршня | латунь |
| Максимально допустима температура води, град | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 999 ₴


