Снігоприбирач для райдерів STIGA 13-0974-11
75 767 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13-0974-11
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Високоефективний одноступеневий снігоприбирач із легкістю може прибирати сніг до 90 см завширшки та заввишки до 51 см за один вихід.
✔ Для зручності обладнується дефлектором, який можна регулювати напрямок і дальність викидання снігу до 10 м.
✔ Подходит для Park500, Park500W, Park500WX, Park700W, Park700WX, Park900WX, Park PROP900WX, Park PRO900AWX, Park 320 Park 340 PX, Park 420 P, Park 520 P, Park 540 PX, Park 540 DPX, Park 720 PW, Park 740 PWX, Park PRO 340 IX, Park PRO 540 IX, Park PRO 740 IOX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Діаметр шнека | 300 мм |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Ні |
| Регулювання напрямку викиду | Ручна/Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |
| Загальні | |
| Максимальна глибина снігу | 500 мм |
| Ширина захвату | 920 мм |
| Висота захоплення | 510 мм |
| Дальність викиду | 10 м |
| Вага | 48 кг |
| Продуктивність | 40 т/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 70 |
| Країна-виробник | Фінляндія |
| Керування дальністю викиду | вручну |
| Робоча висота, см | 51 |
| Робоча ширина, см | 90 |
| Тип снігоприбирача | одноступеневий |
| Керування напрямком викиду | вручну |
| Дальність викидання снігу, м | 10 |
| Підігрівання ручок | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 767 ₴


