

Трактор садовий бензиновий STIGA Combi166
99 999 ₴
- В наявності
- Код: Combi166
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Combi1066 ідеально підходить для невеликих газонів із великою кількістю рослин: дерев, квітів тощо.
✔ Невеликі розміри трактора дають змогу проїжджати через вузькі зони, а радіус розвороту дає змогу легко маневрувати в обході перешкод.
✔ Крім того, одноциліндровий двигун STIGA об'ємом 224 куб. см, ширина косіння 66 см і місткий травозбірник об'ємом 150 л роблять його ідеальним для косіння газонів площею до 1500 кв. м.
✔ Система косіння 4в1, що містить: косіння, мульчування, бічний викид, задній викид, дає змогу ефективно використовувати трактор на Вашій ділянці.
✔ Для плавного та безпечного керування Combi166 обладнаний гідростатичною трансмісією.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Максимальна ширина скошування | 660 мм |
| Висота скошування | 76 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник |
| Об'єм травозбірника | 150 л |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ножів | 1 шт. |
| Антивібраційна система | Так |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Площа обробки | 1500 кв.м |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Час зарядки | 10 годин |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | STIGA ST 250 ES Powered by STIGA |
| Об'єм двигуна | 224 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.9 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2450 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.8 л |
| Об'єм масляного бака | 1.7 л |
| Витрата палива | 4 л/год |
| Система запуску | Електростартер |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Гідростатична |
| Характеристики ходової | |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Колісна база | 1800 мм |
| Колія передніх коліс | 720 мм |
| Колія задніх коліс | 900 мм |
| Радіус повороту | 0.78 м |
| Швидкість руху (транспортна) | 6 км/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1825 мм |
| Ширина | 722 мм |
| Висота | 1047 мм |
| Вага | 133 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Комплект кріпильних елементів — 1 шт.✔ Травозбірник — 1 шт. |
| Об'єм двигуна, куб. см | 224 |
| Обсяг паливного бака, л | 3.8 |
| Двигун | Бензиновий STIGA ST 250ES |
| Потужність двигуна, кВт | 3.6 |
| Вага (кг) | 131 |
| Країна-виробник | Китай |
| Висота косіння, мм | 6 положень 30-76 |
| Ширина косіння, см | 66 |
| Режим мульчування | Да |
| Колеса передні/задні | 156-135, мм |
| Рекомендована площа косіння, кв.м. | 1500 |
| Об'єм травозбірника, л | 150 |
| Регулювання висоти косіння | ручний із важелем |
| Бічне викидання трави | опціонально |
| Електричний стартер | Да |
| Номінальні оберти, об/хв | 2450 |
| Під'єднання ножів | ручне |
| Матеріал травозбірника | тканинний |
| Кількість циліндрів двигуна, шт. | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 999 ₴


