



Трактор садовий бензиновий STIGA Estate384M
122 999 ₴
- В наявності
- Код: Estate384M
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Незамінний помічник завдяки чудовій якості та надійності.
✔ Електростартер.
✔ Механічна коробка передач.
✔ Задній привод коліс.
✔ Два різальні ножі.
✔ Ергономічне сидіння з горизонтальним регулюванням.
✔ Індикація режимів роботи.
✔ Фари, для роботи у вечірню пору доби.
✔ Електромагнітна муфта приводу ножів.
✔ Паркувальне гальмо.
✔ Автоматична система для гарантування безпеки під час запуску та експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Максимальна ширина скошування | 840 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Об'єм травозбірника | 200 л |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ножів | 2 шт. |
| Антивібраційна система | Так |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Площа обробки | 3500 кв.м |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Час зарядки | 8 годин |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | STIGA ST 400 Powered by STIGA |
| Об'єм двигуна | 414 куб. см |
| Потужність двигуна | 8 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2400 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Об'єм масляного бака | 1.7 л |
| Витрата палива | 5 л/год |
| Система запуску | Електростартер |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Механічна |
| Характеристики ходової | |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Колісна база | 1700 мм |
| Колія передніх коліс | 780 мм |
| Колія задніх коліс | 900 мм |
| Радіус повороту | 0.9 м |
| Швидкість руху (транспортна) | 10 км/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2338 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 188 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Комплект кріпильних елементів — 1 шт.✔ Травозбірник — 1 шт. |
| Об'єм двигуна, куб. см | 414 |
| Обсяг паливного бака, л | 6 |
| Двигун | Бензиновий, STIGA ST 400 |
| Потужність двигуна, кВт | 6.3 |
| Вага (кг) | 163 |
| Країна-виробник | Китай |
| Висота косіння, мм | 7 положень 25-80 |
| Ширина косіння, см | 84 |
| Режим мульчування | Да |
| Рекомендована площа косіння, кв.м. | 3200 |
| Об'єм травозбірника, л | 200 |
| Регулювання висоти косіння | ручний із важелем |
| Бічне викидання трави | Немає |
| Електричний стартер | Да |
| Номінальні оберти, об/хв | 2400 |
| Під'єднання ножів | ручне |
| Максимальна швидкість руху, км/год | 8.8 |
| Матеріал травозбірника | тканинний |
| Кількість циліндрів двигуна, шт. | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 999 ₴


