Гвозди BOSTITCH KB380SP120
  • В наявності
  • Код: KB380SP120
Гвозди BOSTITCH KB380SP120
✔ Тип гвоздя: ″BRT21/KB″
✔ Довжина цвяха: 120 мм
✔ Діаметр цвяха: 3.8 мм
✔ Діаметр головки: 9.0 мм