Гвозди BOSTITCH KB380120
  • В наявності
  • Код: KB380120
Гвозди BOSTITCH KB380120
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Тип: цвяхи для цвяхозабивачів із прямою обоймою
✔ Тип гвоздя: ″BRT21/KB″
✔ Довжина цвяха: 120 мм
✔ Діаметр цвяха: 3.8 мм
✔ Діаметр головки: 9.0 мм