Гвозди BOSTITCH KB380130
  • В наявності
  • Код: KB380130
Гвозди BOSTITCH KB380130
✔ Тип гвоздя: ″BRT21/KB″
✔ Довжина цвяха: 130 мм
✔ Діаметр цвяха: 3.8 мм
✔ Діаметр головки: 9.0 мм