Гвозди BOSTITCH N100P346R70BCQ
  • В наявності
  • Код: N100P346R70BCQ
Гвозди BOSTITCH N100P346R70BCQ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Тип: цвяхи для цвяхозабивачів із барабанною обоймою
✔ Тип гвоздя: ″EPAL″
✔ Довжина цвяха: 70 мм
✔ Діаметр цвяха: 3.3 мм
✔ Діаметр капелюшки: 8.6 мм