Гвозди BOSTITCH F325SP90Q
  • В наявності
  • Код: F325SP90Q
Гвозди BOSTITCH F325SP90Q
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Тип: цвяхи для цвяхозабивачів із барабанною обоймою
✔ Тип гвоздя: ″F″
✔ Довжина цвяха: 90 мм
✔ Діаметр цвяха: 3.25 мм
✔ Діаметр капелюшки: 7.2 мм