Гвозди BOSTITCH N230R60Q
  • В наявності
  • Код: N230R60Q
Гвозди BOSTITCH N230R60Q
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Тип гвоздя: ″N″
✔ Довжина цвяха: 60 мм
✔ Діаметр цвяха: 2.3 мм
✔ Діаметр капелюшки: 4.5 мм