Гвозди BOSTITCH N100P346R90BAQ
  • В наявності
  • Код: N100P346R90BAQ
Гвозди BOSTITCH N100P346R90BAQ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Тип: цвяхи для цвяхозабивачів із барабанною обоймою
✔ Тип гвоздя: ″EPAL″
✔ Довжина цвяха: 90 мм
✔ Діаметр цвяха: 3.3 мм
✔ Діаметр капелюшки: 7.5 мм