Гвозди BOSTITCH N203R45Q
  • В наявності
  • Код: N203R45Q
Гвозди BOSTITCH N203R45Q
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Тип: цвяхи для цвяхозабивачів із барабанною обоймою
✔ Тип гвоздя: ″N″
✔ Довжина цвяха: 45 мм
✔ Діаметр цвяха: 2.03 мм
✔ Діаметр капелюшки: 4.5 мм