Гвозди BOSTITCH F250R55Q
  • В наявності
  • Код: F250R55Q
Гвозди BOSTITCH F250R55Q
✔ Тип гвоздя: ″F″
✔ Довжина цвяха: 55 мм
✔ Діаметр цвяха: 2.5 мм
✔ Діаметр капелюшки: 7.2 мм