Гвозди BOSTITCH N250R50Q
  • В наявності
  • Код: N250R50Q
Гвозди BOSTITCH N250R50Q
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Тип: цвяхи для цвяхозабивачів із барабанною обоймою
✔ Тип гвоздя: ″N″
✔ Довжина цвяха: 50 мм
✔ Діаметр цвяха: 2.5 мм
✔ Діаметр капелюшки: 4.5 мм