- Свердло SDS-Plus з високоякісним твердосплавним вістрям
- 4 різальні кромки з пайкою під вакуумом та загартовані для довгого строку служби
- Висока продуктивність свердління та довговічність
- S-подібна спіраль великого об’єму для швидкого відведення відходів свердління
- Для бетону, цегляної кладки, природного каменю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метабо |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина робочої частини | 195 мм |
| Загальна довжина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Германия |
| Діаметр, мм | 13 |
| Загальна довжина, мм | 160 |
| Робоча довжина, мм | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴



