Компрессор повітряний STANLEY FMXCM0206E
107 999 ₴
- В наявності
- Код: FMXCM0206E
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Професійний ремінний компресор Stanley FMXCM0206E — це потужне та надійне рішення для майстерень, СТО та промислового використання.
✔ Завдяки двоступеневій системі нагнітання повітря і великому ресиверу об'ємом 500 літрів компресор забезпечує стабільний тиск і високу продуктивність навіть у разі тривалого навантаження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність компресора | 200 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тиск | 8 Бар |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Можливість транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Оливний |
| Джерело живлення | мережевий |
| Напруга, В | 400 |
| Об'єм ресивера, л | 500 |
| Максимальний тиск, бар | 11 |
| Потужність двигуна, кВт | 4 |
| Привід | ремінної |
| Вага (кг) | 235 |
| Країна-виробник | Італія |
| Продуктивність на вході, л/хв | 640 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 999 ₴


