


Домкрат пневмо-гідравлічний 30 тонн WWH 30002 PH UNICRAFT
72 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6201132
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат пневмо-гідравлічний 30 тонн WWH 30002 PH UNICRAFT
Контрольоване, безпечне підйом та опускання
Для роботи зі стисненим повітрям від зовнішнього генератора
Двоступенева система підйому
Тверді хромовані поршні з гладкою поверхнею
Міцні колеса з твердої гуми для легкого маневрування в майстерні
Висувна ручка для підйому, перенесення та маневрування
Також підходить для дорожнього руху завдяки малій вазі всього 32 кг
Вантажопідйомність 30 т
Пояснення Вантажопідйомність Вантажопідйомність становить 30 або 15 т залежно від кінцевої висоти
Висота підйому 74 / 69 мм
Висота верхніх секцій 45 / 75 мм
Мін. кліренс 150 мм
Робочий тиск 9 – 12 бар
Витрата повітря 61 л/хід
VPE 1
Розміри та вага
Довжина приблизно 503 мм
Ширина/глибина приблизно 280 мм
Висота приблизно 150 мм
Вага приблизно 32,4 кг
Контрольоване, безпечне підйом та опускання
Для роботи зі стисненим повітрям від зовнішнього генератора
Двоступенева система підйому
Тверді хромовані поршні з гладкою поверхнею
Міцні колеса з твердої гуми для легкого маневрування в майстерні
Висувна ручка для підйому, перенесення та маневрування
Також підходить для дорожнього руху завдяки малій вазі всього 32 кг
Вантажопідйомність 30 т
Пояснення Вантажопідйомність Вантажопідйомність становить 30 або 15 т залежно від кінцевої висоти
Висота підйому 74 / 69 мм
Висота верхніх секцій 45 / 75 мм
Мін. кліренс 150 мм
Робочий тиск 9 – 12 бар
Витрата повітря 61 л/хід
VPE 1
Розміри та вага
Довжина приблизно 503 мм
Ширина/глибина приблизно 280 мм
Висота приблизно 150 мм
Вага приблизно 32,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unicraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 30000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневмогідравлічний |
| Висота підйому | 465 мм |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Модель/Серія продукту | WWH 30002 PH |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Висота | 260 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 120 мм |
| Довжина майданчика | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 800 ₴


