Генератор бензиновий інверторний кВт 8,5 UNICRAFT PG-I 85 SE-S HC
135 200 ₴
- В наявності
- Код: 6707186
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Генератор бензиновий інверторний кВт 8,5 UNICRAFT PG-I 85 SE-S HC
Подає струм чистою синусоїдою для безпечного використання пристроїв з чутливою електронікою, наприклад, ПК.
Сучасна інверторна технологія з постійною вихідною потужністю.
Низький рівень шуму завдяки звукоізольованому корпусу.
Економічна робота завдяки залежному від потужності, безступінчастому регулюванню швидкості.
Особливо економічна робота в режимі ECO, регулює швидкість залежно від споживання енергії.
Оснащений ручним та електричним запуском.
Індикаторні лампи рівня оливи, несправності та нормального режиму роботи.
Підходить для побутового електроживлення з ручним та автоматичним вимикачем мережі.
Дросель для легкого холодного запуску.
Розміри та вага.
Довжина приблизно 765 мм.
Ширина/глибина приблизно 625 мм.
Висота приблизно 700 мм.
Вага приблизно... 85 кг
Привід
Коефіцієнт потужності 1 Cos ɸ
Стартер E-Start
Паливо Бензин
Об'єм бака 30 л
Час роботи при 50% навантаженні 10,5 год
Час роботи при 100% навантаженні 6 год
Об'єм масляного бака 1,2 л
Рівень звукового тиску Lp 77 дБ(A)
Рівень звукової потужності Lw 97 дБ(A)
Генератор
Номінальна напруга 230 В
Максимальне відхилення напруги (+/-) 3 %
Показна потужність LTP 8,5 кВА
Активна потужність LTP 8,5 кВт
Показна потужність COP 8 кВА
Активна потужність COP 8 кВт
Генератор Ступінь захисту IP IP23M
Тип розетки 2x 230 В 16 А; 1x 230 В 32 А; 1x 12V DC 8.3A
Ступінь захисту розетки IP 44
Інформація про продукт EU 2023/2854
Тип згенерованих даних Дані використання
Формат згенерованих даних Загальні, машинозчитувані формати, такі як JSON
Обсяг даних До 5 МБ
Безперервна генерація даних у режимі реального часу Так
VPE 1
Подає струм чистою синусоїдою для безпечного використання пристроїв з чутливою електронікою, наприклад, ПК.
Сучасна інверторна технологія з постійною вихідною потужністю.
Низький рівень шуму завдяки звукоізольованому корпусу.
Економічна робота завдяки залежному від потужності, безступінчастому регулюванню швидкості.
Особливо економічна робота в режимі ECO, регулює швидкість залежно від споживання енергії.
Оснащений ручним та електричним запуском.
Індикаторні лампи рівня оливи, несправності та нормального режиму роботи.
Підходить для побутового електроживлення з ручним та автоматичним вимикачем мережі.
Дросель для легкого холодного запуску.
Розміри та вага.
Довжина приблизно 765 мм.
Ширина/глибина приблизно 625 мм.
Висота приблизно 700 мм.
Вага приблизно... 85 кг
Привід
Коефіцієнт потужності 1 Cos ɸ
Стартер E-Start
Паливо Бензин
Об'єм бака 30 л
Час роботи при 50% навантаженні 10,5 год
Час роботи при 100% навантаженні 6 год
Об'єм масляного бака 1,2 л
Рівень звукового тиску Lp 77 дБ(A)
Рівень звукової потужності Lw 97 дБ(A)
Генератор
Номінальна напруга 230 В
Максимальне відхилення напруги (+/-) 3 %
Показна потужність LTP 8,5 кВА
Активна потужність LTP 8,5 кВт
Показна потужність COP 8 кВА
Активна потужність COP 8 кВт
Генератор Ступінь захисту IP IP23M
Тип розетки 2x 230 В 16 А; 1x 230 В 32 А; 1x 12V DC 8.3A
Ступінь захисту розетки IP 44
Інформація про продукт EU 2023/2854
Тип згенерованих даних Дані використання
Формат згенерованих даних Загальні, машинозчитувані формати, такі як JSON
Обсяг даних До 5 МБ
Безперервна генерація даних у режимі реального часу Так
VPE 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unicraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Робочий тиск | 0 бар |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 34 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 7.5 кВт |
| Максимальна потужність | 8.5 кВт |
| Повна потужність | 8.5 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Термін служби | 10 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 8500 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Червоний |
| Передстартовий підігрів | Ні |
| Вхід ATS | Ні |
| Паралельне підключення | Так |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 13.5 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 3.5 л/год |
| Компресія | 9.5 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 780 мм |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Вага | 95 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Кількість коліщат | 2 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 200 ₴









