К-т: Машина для чищення труб R600, 400 Вт, 5 спіралі 22 мм, 5 насадок. ROTHENBERGER 7_2675
130 308 ₴
- В наявності
- Код: 7_2675
- +380 (98) 630-00-01
✔ Машини для прочищення труб ROTHENBERGER R 600 забезпечують усунення засора в трубах діаметром від 20 до 150 мм. Потужність двигуна 400 Вт, а також максимальна частота обертання 467 об./хв дають змогу ефективно використовувати пристрій для побутових потреб і як аварійну машину на підприємствах. Можливе функціонування внутрішнього діаметра труби за допомогою ланцюгової насадки та різання кореневищ за допомогою коренеріза.
✔ ОСОБЛИВОСТІ: Ідеально підходить для усунення засмічень у зливах мийок, туалетах, стічних трубах, дренажних стоках, водостічних трубах.
✔ Оптимально розрахована потужність двигуна, невелика вага гарантують високу мобільність.
✔ Стабільна частота обертання під навантаженням, високий крутний момент.
✔ Приводний вал на 2 кулькопідшипниках із довговічним мастилом.
✔ Дуже легка алюмінієва рама (лиття під тиском), жорстка на кручення.
✔ Запатентована система затискних кулачків. (Робота з 16 і 22 спіралями без заміни кулачків) (спіралі 8- 10 мм з адаптером)
✔ Повне використання потужності двигуна, завдяки зносостійкому зубчастому ременю та зубчастій тяговій шестерні, приводній вал не провертається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Rothenberger |
| Тип машин для прочищення труб | Секційний, стрижневий |
| Максимальний діаметр труби під очищення | 150 мм |
| Мінімальний діаметр труби під очищення | 20 мм |
| Максимальна довжина труби під очищення | 60 м |
| Частота обертання | 467 об/хв |
| Споживана потужність | 0.4 кВт |
| Тип двигуна | Електричний |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 350 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоподача | Ні |
| Спрямовуючий шланг | Ні |
| Ножний пневматичний пускач | Так |
| Сигнал при досягненні місця засмічення | Ні |
| Обмежувач крутного моменту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри, мм | 500*310*550 |
| Швидкість обертання, об/хв | 467 |
| Потужність двигуна, кВт | 0.4 |
| Вага (кг) | 20.9 |
| Макс. довжина прочищення (зі спіралями? 8/10 мм), м | 10 |
| Діаметр для під'єднання з адаптером, мм | 8-10 |
| Обертання | праве ⁄ ліве |
| Діаметр для прямого з'єднання, мм | 16-22 |
| Макс. довжина прочищення (з спіралями? 22 мм), м | 60 |
| Макс. довжина прочищення (з спіралями? 16 мм), м | 50 |
| Напруга, Вт | 220 |
| Діаметр прочищення труб, мм | 20-150 |
- Ціна: 130 308 ₴


