✔ Практичний із можливістю докомплектації; Автоматичне початку зварювання; Швидкознімний напрямний ролик для точності ведення автомата по шву; Дисплей для налаштування параметрів зварювання; Можливість переобладнання під іншу ширину шва
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leister |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Споживана потужність | 5 кВт |
| Діаметр прутка | 4 мм |
| Витрата повітря | 500 літр/хв |
| Температура повітря всередині | 620 град. |
| Максимальна продуктивність | 6 кг/год |
| Шнековий механізм подачі прутка | Так |
| Електронний захист двигуна | Так |
| Відсутність ефекту закручування дроту | Так |
| Зовнішній діаметр екструдера | 25 мм |
| Швидкість обертання шнека | 120 об/хв |
| Довжина шнека | 120 мм |
| Кількість циліндрів нагрівання котушки секцій | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 10 А |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 60 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 36 кг |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | автомат для зварювання тентів |
| Напруга, В | 230 |
| Розміри, мм | 500*310*300 |
| Вага (кг) | 15 |
| Потужність, Вт | 3450 |
| Частота, Гц | 50 |
| Рівень шуму, дБ | 70 |
| Ширина шва, мм | 30 |
| Температура повітря, град. З | 100-620 |
| Швидкість зварювання, м/хв | 1-16 |
| Швидкість обертів вентилятора, об/хв | 12500 |
| Двигун вентилятора | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 048 ₴




