✔ Не потрібно переобладнання: завдяки рухомій конструкції шасі новий UNIROOF 300 дає змогу зварювати близько до краю та на парапетах;
✔ Не вимагає технічного обслуговування, прямий привод, вбудований у притискний ролик, забезпечує поліпшену продуктивність і зручність технічного обслуговування;
✔ Безщітковий двигун приводу;
✔ Невелика вага — легко переносити;
✔ Велика потужність за невеликих габаритів;
✔ Можливе зварювання на ухилах до 30 град.
✔ Використовується: UNIROOF 300 є зручним інструментом для зварювання нахлистом (матеріали: PVC, TPO, ECB, модифікований EPDM, EVA, FPO, PIB, PMI, PO, PP). Особливо зручний під час зварювання близько до краю до 100 мм і парапетів, у важкодоступних вузьких місцях. Автомат призначений для невеликих робіт. Там, де зварювання з VARIMAT V2 неможливе, компактність конструкції UNIROOF 300 буде ідеальним доповненням на покрівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leister |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Споживана потужність | 3.6 кВт |
| Діаметр прутка | 4 мм |
| Витрата повітря | 400 літр/хв |
| Температура повітря всередині | 620 град. |
| Максимальна продуктивність | 5 кг/год |
| Шнековий механізм подачі прутка | Так |
| Електронний захист двигуна | Так |
| Відсутність ефекту закручування дроту | Так |
| Зовнішній діаметр екструдера | 25 мм |
| Швидкість обертання шнека | 120 об/хв |
| Довжина шнека | 120 мм |
| Кількість циліндрів нагрівання котушки секцій | 2 шт. |
| Стан | Нове |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 8 А |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 60 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 28 кг |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | автомат для зварювання покрівельного покриття |
| Комплектація | ✔ Постачається в пластиковій валізі |
| Напруга, В | 230 |
| Розміри, мм | 475 х 244 х 260 |
| Вага (кг) | 17 |
| Потужність, Вт | 3450 |
| Частота, Гц | 50 |
| Витрата повітря, л/хв | Регульований |
| Ширина шва, мм | 40 |
| Температура повітря, град. З | 100-600 |
| Швидкість зварювання, м/хв | 1-10 |
| Кут нахилу під час зварювання, град | 30 |
- Ціна: 397 794 ₴




