✔ Компактний і зручний, максимальна продуктивність — 3,5 кг/год;
✔ Міцна конструкція (екструдер придатний для використання на будівництві);
✔ Вбудовані електронні блоки регулювання для плавного встановлення температури нагрівання та продуктивності;
✔ Можливе регулювання швидкості виходу маси під час зварювання;
✔ Зварювальна насадка повертається на 360o, ручка повертається на 180o;
✔ Система захисту двигуна від холодного запуску;
✔ Немає ефекту закручування під час подавання прутка;
✔ Шнековий екструдер із вбудованою системою подавання гарячого повітря для нагрівання та попереднього нагрівання зварного шва.
✔ Використовується: Для зварювання конструкцій із листового поліетилену та поліпропілену, пластикових труб для безнапірних систем, ПЕ-болочки під час виробництва фасонних виробів для труб із ППУ ізоляцією, полімерних геомембран.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leister |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Діаметр прутка | 4 мм |
| Витрата повітря | 250 літр/хв |
| Температура повітря всередині | 600 град. |
| Максимальна продуктивність | 3 кг/год |
| Шнековий механізм подачі прутка | Так |
| Електронний захист двигуна | Так |
| Відсутність ефекту закручування дроту | Так |
| Зовнішній діаметр екструдера | 20 мм |
| Швидкість обертання шнека | 80 об/хв |
| Довжина шнека | 100 мм |
| Кількість циліндрів нагрівання котушки секцій | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 9 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 60 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 12 кг |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | екструдер |
| Матеріал | ПЕ ⁄ ПП |
| Комплектація | ✔ Постачається в пластиковій валізі |
| Напруга, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50/60 |
| Розміри, мм | 588 х 98 х 225 (без зварювальної насадки) |
| Вага (кг) | 6.9 |
| Потужність, Вт | 2800 |
| Температура повітря, град. З | 350 |
| Вихід матеріалу, кг/год | 1-3 |
| Температура екструзійної маси, град. З | 280 |
| Товщина матеріалу, мм | 8-25 |
| Діаметр прутка, мм | 3-4 |
- Ціна: 348 916 ₴





