✔ Шнековий механізм подавання стрижня;
✔ Цифрове та роздільне регулювання температури повітря й маси;
✔ Зручний підсвічуваний дисплей;
✔ Можливість вибору програм зварювання;
✔ Мікропроцесор для керування процесом зварювання й контролю над апаратом;
✔ Безщітковий двигун у системі подавання повітря;
✔ Електронний захист двигуна;
✔ Низький рівень шуму та вібрації;
✔ Обертові насадки;
✔ Немає ефекту закручування дроту.
✔ Використовується: Для зварювання конструкцій із листового поліетилену та поліпропілену, пластикових труб для безнапірних систем, ПЕ-болочки під час виробництва фасонних виробів для труб із ППУ ізоляцією, полімерних геомембран.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leister |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Споживана потужність | 2.5 кВт |
| Діаметр прутка | 4 мм |
| Витрата повітря | 400 літр/хв |
| Температура повітря всередині | 620 град. |
| Максимальна продуктивність | 3 кг/год |
| Шнековий механізм подачі прутка | Так |
| Електронний захист двигуна | Так |
| Відсутність ефекту закручування дроту | Так |
| Зовнішній діаметр екструдера | 25 мм |
| Швидкість обертання шнека | 120 об/хв |
| Довжина шнека | 120 мм |
| Кількість циліндрів нагрівання котушки секцій | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 10 А |
| Напруга | 400 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 5 кг |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | екструдер |
| Матеріал | ПЕ ⁄ ПП |
| Комплектація | ✔ Постачається в пластиковій валізі |
| Напруга, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50/60 |
| Розміри, мм | 450 х 98 х 260 (без зварювальної насадки) |
| Вага (кг) | 5.8 |
| Потужність, Вт | 3000 |
| Температура повітря, град. З | 350 |
| Вихід матеріалу, кг/год | 05-23 |
| Температура екструзійної маси, град. З | 260 |
| Товщина матеріалу, мм | 4-20 |
| Діаметр прутка, мм | 3-4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509 653 ₴





