Вібротрамбувалка EnerSol ETR-076L
59 999 ₴
- В наявності
- Код: ETR-076L
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Швидкість руху від 10 до 13 метрів за хвилину.
✔ Частота ударів від 640 до 680 ударів за хвилину.
✔ Вібротрамбувалка ідеально підходить для ущільнення сипких матеріалів, ям, траншей і прокладання комунікацій.
✔ Вібротрамбувалка передає енергію пухкому ґрунту або іншому матеріалу, щоб збільшити їх щільність.
✔ Невелика вага та висока маневреність допоможуть утрамбувати поверхню в найбільш важкодоступних місцях.
✔ Двигун Honda гарантує довгий термін експлуатації.
✔ Візок для транспортування спростити переміщення техніки на будівельному майданчику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність вібромашини | 20 м/хв |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |
| Глибина ущільнення | 300 мм |
| Відцентрова сила | 15 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Частота ударів | 5500 удар/хв |
| Реверс | Ні |
| Максимальна швидкість пересування | 0.5 м/сек |
| Максимальна сила удару | 14 кН |
| Транспортувальні колеса | Так |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Витрата палива | 1.2 л/год |
| Ємність паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм масляного бака | 600 мл |
| Потужність двигуна, Вт | 4800 |
| Тип запуску | Ручний |
| Охолодження | Повітряне |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | вібротрамбовка |
| Комплектація | ✔ Візок |
| Частота ударів, уд/хв | 640 |
| Габаритні розміри, мм | 790 х 480 x 1150 |
| Об'єм двигуна, куб. см | 149 |
| Двигун | Loncin LC 165-3H |
| Плита, мм | 340 х 285 |
| Максимальна глибина ущільнення, мм | 550 |
| Швидкість руху, м/хв | 10 |
| Вага (кг) | 76 |
| Країна-виробник | Китай |
| Сила удару, кН | 14 |
| Ударна амплітуда, мм | 40-80 |
| Потужність двигуна, к.с. | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 999 ₴


