✔ Найпотужніший ручний апарат від LEISTER
✔ велика витрата повітря за високої потужності,
✔ призначений для тривалої експлуатації, можлива багаторазова заміна щіток,
✔ немає відкритого вогню, що дає змогу працювати в невеликих закритих приміщеннях,
✔ вбудована підставка під апарат.
✔ Використовується: для зсідання термоусадкових плівок; забезпечує швидке та рівномірне зсідання,
✔ для процесів нагрівання та сушіння
✔ для зварювання покрівельним бітумним покриттям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leister |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Споживана потужність | 2.5 кВт |
| Витрата повітря | 350 літр/хв |
| Температура повітря всередині | 650 град. |
| Шнековий механізм подачі прутка | Ні |
| Електронний захист двигуна | Так |
| Відсутність ефекту закручування дроту | Так |
| Кількість циліндрів нагрівання котушки секцій | 1 шт. |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 10 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 60 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ручний зварювальний апарат |
| Напруга, В | 400 |
| Частота струму, Гц | 50/60 |
| Розміри, мм | 390*215 |
| Вага (кг) | 5.2 |
| Потужність, Вт | 10000 |
| Рівень шуму, дБ | 76 |
| Витрата повітря, л/хв | 1000 |
| Температура повітря, град. З | 650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 283 ₴




