✔
✔ Швидкість зварювання до трьох разів швидша за ручний;
✔ Ергономічна ручка для збалансованого тиску під час зварювання;
✔ Постійні параметри та надійна якість — навіть за зниженої напруги;
✔ Обертове сопло та реверсивний привод дають змогу виконувати зварювання в будь-якому напрямку;
✔ безщіткові двигуни, що не потребують обслуговування;
✔ Можливість заміни сопла — 15, 30 мм. (опція).
✔ Використовується: Для зварювання на плоских і скатних дахах, плавальних басейнів, тремопластичних геомембран/еластомірних покрівельних мембран (наприклад, з ТПО/ФПО, ПВХ, ЕСБ, модифікованого ЕПДМ, ПЕВ, ПЕВ, ПЕВ;
✔ Краєве зварювання на парапетах і на поперечних швах (балюстради, карнизи) до 60 мм;
✔ Зварювання на парапетах (балюстради, карнизи);
✔ Конструкції басейнів;
✔ гідророшпонки для мембранних фундаментів;
✔ Зварювання по колу/дузі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leister |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Діаметр прутка | 400 мм |
| Витрата повітря | 250 літр/хв |
| Температура повітря всередині | 600 град. |
| Максимальна продуктивність | 3 кг/год |
| Шнековий механізм подачі прутка | Так |
| Електронний захист двигуна | Так |
| Відсутність ефекту закручування дроту | Так |
| Зовнішній діаметр екструдера | 40 мм |
| Швидкість обертання шнека | 80 об/хв |
| Довжина шнека | 100 мм |
| Кількість циліндрів нагрівання котушки секцій | 0 шт. |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 10 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 60 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 28 кг |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | напівавтомат для зварювання покрівельного покриття |
| Комплектація | ✔ Постачається в пластиковій валізі |
| Напруга, В | 230 |
| Розміри, мм | 297x173x275 |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Частота, Гц | 50 ⁄ 60 |
| Рівень шуму, дБ | 70 |
| Температура повітря, град. З | 100-580 |
| Швидкість зварювання, м/хв | 05 - 45 |
| Двигун вентилятора | безщітковий |
- Ціна: 223 962 ₴





