Візок інструментальний MILWAUKEE, SRC27/7-1, 27''/69см, 7 полиць, з комплектом інструменту, (131шт)
109 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4932500741
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ящики із плавним закриванням на 35 кг.
Нижня скринька розрахована на 70 кг. Захист від перекидання дозволяє одночасно відкрити лише одну скриньку.
Кожен ящик оснащений вставкою протиковзкого килимка.
Врізана стільниця з АБС з отворами для викруток та додатковими відділеннями.
Дошка з обох боків для гачків і тримачів інструментів для легкого доступу до інструментів, що найчастіше використовуються.
Знімні бічні полиці для пляшок та банок.
Металева перегородка в нижній коробці для додаткової організації.
125 мм промислові ролики з м'якою поверхнею для плавного кочення (2x фіксовані, 2x поворотні з 1x гальмом).
Готовий до негайного використання - шафа поставляється із встановленими коліщатками.
Загальна вага 625 кг.
Розміри: невеликі ящики (x6): 68 x 539 x 418 мм; велика скринька (x1): 200 x 539 x 418 мм.
Розмір упаковки (ДхШхВ), мм 970x740x520
Вага упаковки, кг 63.30
Нижня скринька розрахована на 70 кг. Захист від перекидання дозволяє одночасно відкрити лише одну скриньку.
Кожен ящик оснащений вставкою протиковзкого килимка.
Врізана стільниця з АБС з отворами для викруток та додатковими відділеннями.
Дошка з обох боків для гачків і тримачів інструментів для легкого доступу до інструментів, що найчастіше використовуються.
Знімні бічні полиці для пляшок та банок.
Металева перегородка в нижній коробці для додаткової організації.
125 мм промислові ролики з м'якою поверхнею для плавного кочення (2x фіксовані, 2x поворотні з 1x гальмом).
Готовий до негайного використання - шафа поставляється із встановленими коліщатками.
Загальна вага 625 кг.
Розміри: невеликі ящики (x6): 68 x 539 x 418 мм; велика скринька (x1): 200 x 539 x 418 мм.
Розмір упаковки (ДхШхВ), мм 970x740x520
Вага упаковки, кг 63.30
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Виробник | Milwaukee |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір фасаду | Сірий |
| Особливості | Повне висування скриньки, Замок для висувних ящиків, Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 960 мм |
| Ширина висувного ящика | 570 мм |
| Довжина висувного ящика | 400 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 1-1.5 (мм) |
| Вага | 85 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Висувний ящик | 7 шт. |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 35 кг |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 шт. |
| Діаметр колісних опор | 125 мм |
| Основні | |
| Тип | Ящик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 500 ₴


