
3 торсійні інструментальні насадки Phillips PH 2/ 49 мм
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 628516000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Інструментальні насадки (біти) з молібден-ванадієвої сталі (якість S2) гарантують високу довговічність і надійне зчеплення з гвинтами
- Торсійна зона забезпечує згладжування піків крутного моменту, переймаючи на себе зусилля й коливання, що виникають при укручуванні. Стійкість до високих навантажень; захист від передчасного руйнування
- Шестигранний хвостовик 1/4"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 49 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PH 2 |
| Квадрат | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴


