- Продумана система транспортування і зберігання для мобільної роботи
- Надзвичайно міцний і ударостійкий завдяки матеріалу і формі для максимальних навантажень
- Оптимальний захист машин і аксесуарів від проникнення бруду і вологи (IP43)
- Швидке і легке складання у стоси і стикування коробок всіх типових ширин
- Коробку в стосі можна просто відкрити, не від’єднуючи її
- Комфортна фронтальна ручка для перенесення близько до тіла і надширока ручка на кришці (не в 185 XL) для перенесення кількох коробок у стосі
- Численні вкладки точного розміру (аксесуар) для індивідуального порядку всередині коробки
- Продумане приладдя: Візок для максимальної мобільності і адаптерна пластина для фіксації коробок в автомобілі
- Коробка metaBOX 145 порожня, без вкладок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 396 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 1.57 кг |
| Внутрішні габарити | 379 x 268 x 110 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 472 ₴












