SB 18 L Set (614053710) Акумуляторний ударний дриль / з пересувною майстернею із 78 компонентами
10 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 614053710
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Надійний, потужний ударний дриль-шуруповерт для будь-яких повсякденних завдань свердління та загвинчування
- Функція ударного свердління для кам'яної кладки
- Пересувна майстерня (78 компонентів): 5 свердел по дереву (4/5/6/8/10 мм), 5 свердел по каменю (5/6/7/8/10 мм), 14 свердел HSS (1,5/1,5/2/2/2,5/3/3/3,5/4/4,5/5/5,5/6/6,5 мм), 20 інструментальних насадок (біт) довжиною 25 мм (PH1/PH2/PH2/PH3/PZ1/PZ2/PZ2/PZ2/PZ3/H3/H4/H5/H6/T15/T20/T25/T30/S4/S5/S6), 10 інструментальних насадок (біт) довжиною 50 мм (S4/S5/S6/PZ1/PZ2/PZ3/T15/T20/T25/T30), 10 інструментальних насадок (біт) довжиною 75 мм (S4/S5/S6/PZ1/PZ2/PZ3/T15/T20/T25/T30), тримач інструментальних насадок (60 мм), 8 торцевих ключів (6/7/8/9/10/11/12/13 мм), зенкер по дереву (12,7 мм), центрувальний штифт (5x100 мм), універсальний ніж з 2 запасними лезами, вимірювальна рулетка (3 м/10"), графітовий олівець (HB)
- Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
- Вбудоване світлодіодне робоче підсвічування із залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
- Зі зручним гачком для носіння на ремені й відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
- Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS: www.cordless-alliance-system.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 28500 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 245 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 36 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 35 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Прогумований держак | Ні |
| Додаткова ручка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 310 ₴








