KGSV 216 MC (615216000) Торцювальна пила Картонна коробка; з функцією протягання
14 728 ₴
- Готово до відправки
- Код: 615216000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужна торцювальна пила Metabo KGSV 216 MC з функцією протягання та картонною коробкою постачання — універсальне рішення для широкого спектру пиляння: поздовжнього, поперечного, під нахилом і подвійного нахилу. Оснащена сучасними технічними рішеннями для максимальної точності, продуктивності та зручності користування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 216 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5300 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 70 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 305 мм |
| Кут нахилу | 47 град. |
| Кут повороту | 50 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.4 кг |
| Довжина | 705 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 555 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Ні |
| Підсвітка робочої зони | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 728 ₴












