MFE 40 (604040510) Штроборіз Пластиковий кофр
17 651 ₴
- Готово до відправки
- Код: 604040510
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Ідеальне рішення при монтажі електропроводки: прокладення кабелів і захисних труб під штукатуркою з глибиною фрезерування до 40 мм
- Максимальна швидкість просування робіт завдяки потужному двигуну, постійній кількості обертів і високопродуктивному двоступеневому редуктору
- Міцний корпус із алюмінієвого литва під тиском, з гумовими коліщатками і оптимальним розташуванням ручки для зручного ведення машини
- Розпилювання поштовхами для оптимального огляду лінії розмітки
- Регульована ширина пазу та глибина різання
- Двигун Metabo Marathon з запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
- Tacho-Constamatic (TC)-повнохвильова електроніка: висока продуктивність завдяки постійній кількості обертів при навантаженні
- Електронний плавний пуск і захист від повторного пуску для безпечної роботи
- Світлодіодний індикатор інформує про надмірне навантаження або активний захист від повторного запуску
- Чиста робота без пилу при підключенні універсального пилососа Metabo (сертифікований з ASR 35 M ACP)
- Підходить для прорізання пазів шириною до 30 мм без середнього ребра за одну робочу операцію (зі спеціальним приладдям)
- З одним алмазним чашковим кругом може використовуватися для різання
- Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatіc: механічне розщеплення муфти при блокуванні диску для безпечної роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 40 мм |
| Максимальна ширина паза | 35 мм |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 651 ₴












