Відрізні круги Metabo Novoflex призначені для різання чорного металу та сталі. Кола мають дуже високу продуктивність різання за великого терміну служби завдяки якості Novoflex
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Зачисний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Вид обробки | Зачистний |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 23 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Зернистість | 24 |
| Тип насипання | Закрита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴


