Відрізні диски METABO 125x1 мм, 10 шт
280 ₴
- В наявності
- Код: 617249000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний круг Metabo SP - це тонкий відрізний круг для обробки тонкостінних матеріалів, що не іржавіють, таких як труби, листи, профілі, дріт тощо, а також для загальної обробки металу. Круг має хорошу продуктивність різання з хорошим терміном служби інструменту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Зернистість | 60 |
| Тип насипання | Закрита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴


