

Апарат для електромуфтового зварювання РОЕЛД РОФ'ЮЗ 400 Турбо ROTHENBERGER 1000000999
145 736 ₴
- В наявності
- Код: 1000000999
- +380 (98) 630-00-01
✔ РОФ'ЮЗ 400 Турбо — апарат для електромуфтового зварювання труб і фітингів із поліетилену (PE) та поліпропілену (PP).
✔ Переваги використання апарату РОФ'ЮЗ 400 Турбо: Безпека: повністю автоматична функція контролю температури (HC) гарантує, що за заданих температур довкілля, температури апарату та даних про зварювання фітинг може бути повністю сварен.
✔ Потужність: завдяки функції активного охолодження (AC) апарат підходить для безперервної роботи (не для ROFUSE TURBO S).
✔ Повна комплектація: усі необхідні кабелі надійно зберігаються в міцному корпусі. Додатково передбачено місце для деяких інструментів і приладдя.
✔ Професійна документація: безпечне передавання (USB) зварювальних даних, а також їх роздрук на комп'ютері за допомогою «RODATA 2.0».
✔ Генератор штрих-кодів: «RODATA 2.0» готує штрих-коди для будівельного майданчика та імен зварників, які можна використовувати для зварювання на місці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Rothenberger |
| Тип зварювання пластикових труб | Електромуфтова |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3500 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 400 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Позиціонер | Так |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Ні |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Максимальний тиск, що створюється машиною | 16 бар |
| Автоматичне протоколювання | Так |
| Максимальна кількість протоколів | 2000 шт. |
| Введення даних | Вручну |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Довжина зварювального кабелю | 4 м |
| Максимальна загальна вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Комплект постачання✔ Апарат ROFUSE 400 TURBO✔ Зварювальний кабель✔ Мережевий кабель✔ Сполучні штекери — перехідники,✔ Ручний сканер✔ Інструкція користувача✔ Валіза для зберігання |
| Напруга живлення, В | 230 |
| Габаритні розміри, мм | 500 x 250 x 320 |
| Вага (кг) | 21.5 |
| Країна-виробник | Германия |
| Зварювальний струм, А | 80 |
| Частота, Гц | 50 ⁄ 60 |
| Клас захисту, IP | 54 |
| Довжина кабелю живлення, м | 2 |
| Температура довкілля, град | -10 -- +60 |
| Робочий діапазон, мм | 20 - 400 |
| Тип зварювання | електромуфтовий |
| Довжина зварювального кабелю, м | 2.0 |
| Напруга зварювання, В | 8 - 48 |
| Споживана потужність, ВА | 3000 |
| Інтерфейс передавання даних | USB 2.0 |
| Розмір зварювальних контактів, мм | 40 и 47 |
| Ємність протоколування, шт. | 2000 |
- Ціна: 145 736 ₴


