Тримач електродів Vitals Profi Swedish type L192 300A (латунь)
363 ₴
- Готово до відправки
- Код: 140933
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач електродів Vitals Profi Swedish type L192 300A виготовлений з високоякісної латуні, забезпечує надійний контакт та стабільний струм під час ручного дугового зварювання (MMA). Призначений для електродів до 300 А, тримач має ергономічну конструкцію з ізольованою ручкою, що гарантує комфорт і безпеку роботи. Довжина L192 мм дозволяє зручно утримувати електрод, забезпечує точний контроль зварювальної дуги та рівномірний прогрів металу. Міцний латунний корпус витримує високі навантаження та довгий термін експлуатації. Підходить для професійного та побутового використання, сумісний із більшістю стандартних електродів. Легкий та зручний у використанні, тримач забезпечує надійність, безпеку та ефективність зварювального процесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Vitals |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.5 мм |
| Номінальний зварювальний струм | 300 А |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 50 А |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 192 мм |
| Висота | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴


