Акумуляторна батарея DeWALT DCB1880
10 999 ₴
- В наявності
- Код: DCB1880
- +380 (98) 630-00-01
✔ Акумуляторна батарея ґрунтується на інноваційній технології елементів Tabless.
✔ Може використовуватися у всіх акумуляторних інструментах XR Li-lon на 18 В.
✔ Має такі переваги перед звичайними акумуляторами з круглими елементами такого ж рівня напруги та складником ємності: час автономної роботи до +60%, порівнюючи зі стандартною батареєю XR ємністю 5 А·год.
✔ — найкраща можливість розсіювання тепла завдяки розподілу енергії по всій поверхні.
✔ — триваліший термін експлуатації та, відповідно, більша кількість циклів заряджання завдяки ефективнішому контролю температури.
✔ На відміну від стандартних круглих елементів, струм спрямовується через кілька ребер, що дає батареї працювати більше, сильніше та менше грітися.
✔ Без ефекту пам'яті та мінімального саморозряджання забезпечують безпроблемне тривале використання.
✔ Додаткове гумове покриття корпусу забезпечує захист від пошкоджень.
✔ Контрольоване використання завдяки індикації рівня заряду за допомогою 3 світлодіодів.
✔ Акумуляторна батарея технології елементів Tables ємністю 144 Вт/год класифікується як небезпечний вантаж класу 9.
✔ Підходить для всіх акумуляторних інструментів лінійки DeWALT 18 В XR Li-lon.
✔ Перезаряджаєтеся за допомогою всіх пристроїв швидкого заряджання системи DeWALT XR.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напрацювання | 1000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | T1 |
| Напруга | 18 В |
| Струм заряду | 4 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вага | 0.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR 8 А·год — 1 шт. |
| Ємність, Ач | 8 |
| Напруга, В | 18 |
| Світлова індикація | Да |
| Вага (кг) | 0.95 |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 10 999 ₴










