


Акумуляторна батарея DeWALT DCB184
5 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCB184
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Технологія XR Li-Ion Battery пропонує збільшений час роботи й оптимізоване енергоспоживання для швидкого завершення роботи.
✔ Немає ефекту пам'яті та практично без саморозряджання для максимальної продуктивності та меншого часу простою.
✔ Світлодіодний індикатор стану заряду акумуляторної батареї.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напрацювання | 1000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | T1 |
| Напруга | 18 В |
| Струм заряду | 4 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Вага | 0.62 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 110 |
| Комплектація | ✔ Акумуляторна батарея — 1 шт. |
| Висота, мм | 65 |
| Час зарядки, хв | 50 |
| Ємність, Ач | 5 |
| Напруга, В | 18 |
| Світлова індикація | Да |
| Вага (кг) | 0.65 |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴


