Акумуляторна батарея DeWALT DCB546
9 399 ₴
- В наявності
- Код: DCB546
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Сумісна з усіма інструментами DeWALT 18 В XR і 54 В XR FLEXVOLT.
✔ Сумісна з усіма зарядними пристроями DeWALT 18 В XR.
✔ Світлодіодний індикатор рівня заряду акумулятора із затримкою світіння індикації.
✔ Комплектується захисною кришкою для безпечного зберігання і транспортування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напрацювання | 1000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | T1 |
| Напруга | 18 В |
| Струм заряду | 4 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 120 |
| Комплектація | ✔ Акумуляторна батарея — 1 шт. |
| Висота, мм | 70 |
| Час зарядки, хв | 60 |
| Ємність, Ач | 6 |
| Напруга, В | 54 |
| Світлова індикація | Да |
| Вага (кг) | 1.06 |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 399 ₴







