Акумуляторна батарея PowerStack DeWALT DCBP034
6 199 ₴
- В наявності
- Код: DCBP034
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Інноваційна конструкція акумуляторної батареї POWERSTACK не використовує типові круглі літій-іонні акумулятори та замінила їх компактним плоским блоком, який легший і потужніший за свої аналоги.
✔ Акумуляторна батарея ємністю 1.7 А·год на 50% потужніша за свої аналоги місткістю 2 А·год і займає на 25% менше місця.
✔ Ця нова акумуляторна батарея DEWALT також сумісна з понад 250 акумуляторними інструментами DeWALT 18 В XR Li-lon.
✔ Світлодіодний індикатор рівня заряду акумулятора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.7 А. г |
| Напрацювання | 1000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | T1 |
| Напруга | 18 В |
| Струм заряду | 4 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Вага | 0.32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR PowerStack — 1 шт. |
| Ємність, Ач | 1.7 |
| Напруга, В | 18 |
| Світлова індикація | Да |
| Вага (кг) | 0.36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴










