Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий ударний DeWALT DCD1007NT
17 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCD1007NT
- +380 (98) 630-00-01
✔ Режим ударного свердління.
✔ Швидкість без навантаження дриль-шурупокрут/ударний дриль: 1-тя швидкість: 0-450/0-500; 2-тя швидкість: 0-1200/0-1300; 3-тя швидкість: 0-2000/0-2250 об/хв.
✔ Безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність і продовжує термін експлуатації інструмента.
✔ Обладнаний системою anti-rotation E-CLUTCH SYSTEM, що запобігає обертанню під час неконтрольованого заклинювання, і дає змогу краще контролювати інструмент у різних ситуаціях.
✔ 11-позиційне регулювання крутного моменту для стабільного закручування різних матеріалів.
✔ 3-швидкісний ударний дриль має міцну металеву конструкцію трансмісії.
✔ Має поворотний регульований на 3 налаштування світлодіод (до 70 люменів), максимізує комфорт під час освітлення темних робочих зон.
✔ Ультракомпактний, легкий дизайн дає змогу використовувати його в обмеженому просторі.
✔ Патрон із храповиком і автоматичним блокуванням шпинделя.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 15 |
| Максимальний крутний момент | 169 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 34000 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 15 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 68 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево), мм | 66 |
| Комплектація | ✔ Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою✔ Валіза TSTAK — 1 шт. |
| Максимальний крутний момент, Нм | 169 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Максимальний діаметр свердління (цегла), мм | 13 |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Напруга, В | 18 |
| Максимальний діаметр свердління (метал), мм | 13 |
| Наявність удару | Да |
| Частота 2 швидкість ударів, уд/хв | 22100 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Частота 1 швидкість ударів, уд/хв | 8500 |
| Частота ударів 3 швидкість, уд/хв | 38250 |
| Вага (кг) | 1.87 |
| Країна-виробник | Чеська Республіка |
| Швидкозатискний патрон | Да |
| Частота обертання 2 швидкість, об/хв | 1200 |
| Частота обертання 1 швидкість, об/хв | 450 |
| Частота обертання 3 швидкість, об/хв | 2000 |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання, мм | 13 |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Прогумований держак | Так |
| Додаткова ручка | Так |
- Ціна: 17 399 ₴











