Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий ударний DeWALT DCD796NT
11 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCD796NT
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Режим ударного свердління.
✔ Повністю металевий 2-швидкісний редуктор.
✔ Автоматичне блокування шпинделя.
✔ Електронне регулювання швидкості та реверс.
✔ Електроніка захищає інструмент від перевантаження.
✔ Індикація рівня заряду батарей (версії D2 і P2).
✔ 3 режими підсвічування робочої зони.
✔ Режим | фонаря| : підсвітка 77 Люменів на 20 хвилин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 15 |
| Максимальний крутний момент | 70 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 34000 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 68 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево), мм | 40 |
| Комплектація | ✔ Валіза — 1 шт.✔ Без акумуляторів і зарядного пристрою. |
| Вихідна потужність, Вт | 460 |
| Частота ударів, уд/хв | 34000 |
| Максимальний крутний момент, Нм | 70 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Максимальний діаметр свердління (цегла), мм | 13 |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Напруга, В | 18 |
| Максимальний діаметр свердління (метал), мм | 13 |
| Наявність удару | Да |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Вага (кг) | 1.2 |
| Країна-виробник | Китай |
| Швидкозатискний патрон | Да |
| Частота обертання 2 швидкість, об/хв | 2000 |
| Частота обертання 1 швидкість, об/хв | 550 |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання, мм | 13 |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Прогумований держак | Так |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴







